Реши уравнение. (3/8a - 1/14) * 2/7 = 4/49​


Ответы на вопрос

Отвечает Абрамова Алина.

(3/8а - 1/14) * 2/7 = 4/49 домножимо праву та ліву частини на 49 отримаємо (3/8а - 1/14) * 14 = 4 тепер розділимо обидві частини на 2 в результаті (3/8а - 1/14) * 7 = 2 розкриємо дужки за відомим правилом а(х+у) = ах+ау отже 21/8а - 7/14 = 2, 21/8а - 1/2 = 2 домножимо на 8 та отримаємо рівняння 21/а - 4 = 16 домножимо обидві частини на а отримаємо 21 - = 16а переносимо невідомі вліво та відомі вправо 20а = 21 отже а=21/20

Отвечает Федорова Кристина.
3/8а - 1/14 = 4/49 : 2/7
3/8а - 1/14 = 4/49 * 7/2
3/8а - 1/14 = 2/7
3/8а = 2/7 + 1/14
3/8а = 4/14 + 1/14
3/8а = 5/14
а = 5/14 : 3/8
а = 5/14 * 8/3
а = 20/21

Ответ: 20/21