На двох полицях було разом 42 книжки .Після того як з першої полиці переставили на другу 5 книжок

,то на другій полиці стало на 12 книжок більше ніж на першій.Скільки книжок було на кожній полиці спочатку

Ответы на вопрос

Отвечает Леонардыч Евгений.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

х - на первой полке

(42 - х) - на второй полке

x - 5 = (42 - x + 5) - 12

x - 5 = 47 - x - 12

x - 5 = 35 - x

x + x = 35 + 5

2x = 40

x = 40 : 2

x = 20 книг было на первой полке первоначально

42 - 20= 22книги было на второй полке первоначально