Довжина кола дорівнює 14 см. Знайди його діаметр. Відповідьокругліть до сотих. (Число п=3,14)​


Ответы на вопрос

Отвечает Хрулёва Мирра.

Ответ:

4.46см

Пошаговое объяснение:

довжина кола l=π*d, d = l/π = 14/3.14 = 4.46см

Отвечает Ким Анна.

Ответ:

4,46 см

Пошаговое объяснение:

С=14см

D=?

Решение

С=πD

D=C/π

D=14/3,14=4,45859873

Округлить до сотых

4,45859873≈4,46

Ответ 4,46см диаметр