Спрости вираз 3(2-х)-(3+х) і обчисли його значення, якщо х= 0,1


Ответы на вопрос

Отвечает Дружинина Яна.

Ответ:

3(2-х)-(3+х)=6-3х-3-х=3-4х

3-4*0.1=2.6

Пошаговое объяснение: