Розв'яжи задачі з запитаннями. а) Автомобіль за 3 дні проїхав 980 км. За п'ятницю й суботу він про-

їхав 725 км. Скільки кілометрів проїжджав автомобіль кожного з цих днів, якщо в суботу він проїхав на 123 км більше, ніж у неділю?​ Подробный ответ нада пж ответьте

Ответы на вопрос

Отвечает Абрамова Ксения.

Пошаговое объяснение:

1) 980- 725 = 255(км) в недiлю

2) 255+ 123 = 378( км) в суботу

3) 980 - (378+⁵³³155) = 474 в пятницю

Вот и усе)