Розв'яжи задачі з запитаннями. а) Автомобіль за 3 дні проїхав 980 км. За п'ятницю й суботу він про-

їхав 725 км. Скільки кілометрів проїжджав автомобіль кожного з цих днів, якщо в суботу він проїхав на 123 км більше, ніж у неділю?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сабитовна Жайна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

980-725=255км  в недилю

255+123=378км в суботу

980-(255+378)=980-633=347км в пятницу