Помогите срочно!!!1) За 25 днів на фабриці планували пошити 300 костюмів.Проте кожного для шили на

3 костюмі більше, ніж планував.За скільки днів на фабриці виконають план?2) Під час весняних канікул Сергійко планував розв*язати 40 задач з математики за 5 днів . Проте він кожного дня розв*язував на 2 задачі більше,ніж планував.За скільки днів Сергійко розвяжить усі задачі?Срочно помогите!!!!=)

Ответы на вопрос

Отвечает Макуева Жанна.
1. 300/25=12 планировали
2. 12+3=15 костюмов шили
3.300/15=20 сделают
ответ пошьют за 20 дней


 задача 2
40/5=8 планировал
8+2=10 задач делал
40/10=4 дня
ответ за 4 дня