Знайдіть значення виразу: (21 – 3,4 · 5,1) : 0,6


Ответы на вопрос

Отвечает Васько Максим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Для знаходження значення виразу, виконаємо операції в наступному порядку:

Вираз у дужках:

21 - 3.4 * 5.1 = 21 - 17.34

Після цього вираз:

21 - 17.34 = 3.66

Тепер поділимо результат на 0.6:

3.66 / 0.6 = 6.1

Отже, значення виразу (21 - 3.4 * 5.1) : 0.6 дорівнює 6.1.

Отвечает Боярский Никита.

Відповідь: 6,1

Обяснение:

( 21 - 3,4 • 5,1 ) : 0,6 = ( 21 - 17,34 ) : 0,6 = 3,66 : 0,6 = 6,1