Ширина прямоеутника паралепіпеда дорінюн 5,4 см що становить 9/25 це дріб його довжина а висота

становить 32 довжини обчисліть обем паралепіпеда

Ответы на вопрос

Отвечает Павлова Карина.

Ответ:

1)    5,4 : 9/25=5,4:0,36=15(см) - длина

2)   15:100*32=4,8(см) - высота

3)   15*5,4*4,8=388,8(см³) - объем параллелепипеда

Пошаговое объяснение: