Ширина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 5.6 см, що становить ⁷/¹⁵ його довжини , а висота

становить 40% довжини. Обчисліть об'єм паралепіпеда ⁷/¹⁵ - це сім п'ятнадцятих​

Ответы на вопрос

Отвечает Бакланов Денис.

Ответ:

322,56 см кубічних

Пошаговое объяснение:

5,6*15:7=12 см - довжина

12 * 40%=4,8 си- висота

V=a*b*h

V=12*5,6*4,8=322,56 см кубічних