Ширина прямокутного паралепіпеда дорівнює 3,6 см що становить 9/25 його довжини а висота становить

42% Обчисліть об'єм паралепіпеда

Ответы на вопрос

Отвечает Кондрашов Дима.

Ответ:

Об'єм паралелепіпеда становить 151,2 см³

Пошаговое объяснение:

1)Оскільки ширина становить \frac{9}{25} від довжини, маємо — 3,6 ÷ 9 × 25 = 0,4 × 25 = 10 см (довжина паралелепіпеда);

2)Оскільки висота становить 42% від довжини, маємо — 10 ÷ 100 × 42 = 0,1 × 42 = 4,2 см (висота паралелепіпеда);

3)Оскільки об'єм паралелепіпеда шукають за формулою V = аbс, де а, b, с — його сторони, маємо — V = 3,6 × 10 × 4,2 = 36 × 4,2 = 151,2 см³.