Ширина прямокутника паралепіпеда дорівнює 5,4 см, що дорівнює 9_25 його довжини, а висота становить

32% довжини. Обчисліть об'єм паралепіпеда.​

Ответы на вопрос

Отвечает Лисицын Иван.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1. 5,4:9/25=54/10*25/9=3*5=15 см - длина параллелепипеда

2. 32%=0,32. 15*0,32=4,8 см -высота

3. V=15*5,4*4,8=388,8 куб. см- его объем