мама запланува виртратити 7/17 заробітної плати на продукти і 4/17 на комунальні послуги.Після

цього в неї має залишитись 3600.Яка заробітна плата в мами?

Ответы на вопрос

Отвечает Рихло Настя.

Ответ:

10200 грн

Пошаговое объяснение:

1)7/17+4/17=11/17- мама запланувала витратити

2)17/17-11/17=6/17- мае залишитися грошей

Складаемо пропорцию:

6/17 - 3600 грн

17/17 - х грн

Х= 17/17*3600:6/17= 10200 грн-сума заробитной плати мами