243. У магазин завезли 1600 кг овочів, з них 27% складають огірки, 429%картопля, а рештукапуста.

Скількикілограмів капусти завезли в магазин?244. Знайдіть число, якщо:1) 129% цього числа дорівнюють 96;2) 28% цього числа дорівнюють 126.245. Авансом робітник одержав 168 грн., що становить 35%його заробітної плати. Яка заробітна плата в робітника?​

Ответы на вопрос

Отвечает Курченко Настя.

Ответ:

496 кг

Пошаговое объяснение:

243.1)27%+42%=69%-огурцы и картофель

2)100%-69%=31%-капуста

1600 кг овощей-это 100%

х кг-это 31%

х=1600×31÷100=496 кг-капусты завезли в магазин.

244.1)129÷100×96=123,84

2)28÷100×126=35,28.