Заробітна плата робітника становила 2500 грн. Потім вона підвищилась на10 %, а після цього

знизилася на 40 %.Скільки робітник став отримуватизаробітної плати?​

Ответы на вопрос

Отвечает Лукьяненко Софья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2500+10%=2750(грн)

2750-40%=1650(грн)