Заробітна плата батьків становить 85% родинного доходу. Решта 2100 грн бабусина пенсія. Яка

заробітна плата мами. якщо вона складає 4/6 заробітної плати батька.

Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Настя.
Решта,тобто 2100грн -це 15%, значить 100%=14000грн, а з/пл батьків 85%=14000*85/100=11900грн 
11900 =1+4/6=10/6
з/пл мати 11900*4/6:10/6=4760грн
Отвечает Мамаев Максим.
2100/(1-0,85)=14000 семейный доход
14000*0,85=11900 доход родителей
11900/(3/3+2/3)=7140 доход папы
7140*2/3=4760 доход мамы