Працівник сплачує податок на дохід у розмiрi 2500грн., що становить 20% від заробітної плати. Яка

заробітна плата в працівника? 10000 ГРН 25000 ГРН 12500 грн 7500 грн дам 90 балов у меня 5 минут​

Ответы на вопрос

Отвечает Мамонова Карина.

Ответ:

12500 грн

Пошаговое объяснение:

Вся зарплата = 100%

Вся зарплата = х грн

х грн = 100%

2500 грн = 20%

х/2500 = 100/20

20 * х = 100 * 2500

20х = 250000

х = 250000 : 20

х = 12500

Заработная плата рабочего = 12500 грн

Или

20% = 20 : 100 = 0,2

2500 : 0,2 = 12500 грн - зарплата рабочего