Знайдіть суму десяти перших членів арифметичноякшо а = 17, а різниця прогресії d = 2.​


Ответы на вопрос

Отвечает Белая Ева.

260. Розв'язання завдання додаю


Отвечает Татаринов Даниил.

Ответ:

Sn=260

Пошаговое объяснение:

Sn=(2a1+(n-1)d)n/2

где а1- певый член арифм прогр

d- разность членов арифм прогр

Sn=(2×17+(10-1)×2)×10/2=(34+18)×5=260