Радіус кола дорівнює 2целых пять шестых. Знайдіть його довжину в сантиметрах (вважайте,що п =

3).помогите пожалуйста​

Ответы на вопрос

Отвечает Семененко Диана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Довжина кола дорівнює :

С=2пr= 2*п*2 5/6=2п*17/6=17/3п= 17/3*3= 17 см