За перший місяць відремонтували 65% дороги, за другий 60% остачі , а за третій -- решту 28 км.

Скільки кілометрів дороги відремонтували за три місяці?

Ответы на вопрос

Отвечает Губанова Алина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

100-65=35% остача

35÷100×60=21% отремонтировали за 2 месяц

35-21=14% составляет 28км

28÷14×100=200км отремонтировали за 3 месяца