Кілограм печива коштує 32 грн, в кілограм цукерок - у 3 рази дорожчий. Скільки гривень коштують 3

кг цу корок???​

Ответы на вопрос

Отвечает Лесной Серёжа.
1) 32*3=96
2) 96*3=288
Від: 3кг цукерок коштують 288грн
Отвечает Клементьев Илья.

Ответ:

32*3=96()-

96*3=288()-

відповідь: 3 кг цукерок

Пошаговое объяснение: