Перше число в 1,5 разів більше за друге,а їх середнє арифметичне 35. Знайти ці числа. ПОМОГИТЕ

ПОЖАЛУЙСТА,ОЧЕНЬ ПРОШУ!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Каримов Владислав.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

х - 2 число

1.5*х - 1 число

(х+1.5х):2=35

2.5х=35*2

2.5х=70

х=70:2.5

х=28 - 2 число

1.5*28=42 - 1 число