На двох полицях - 30 книжок. Якщо з першої полиці переставити на другу 2 книжки, то но першій

полиці книжок стане у 2 рази менше, ніж на другій. Скільки книжок на кожній полиці?

Ответы на вопрос

Отвечает Пряхина Ирина.
1 часть на 1й полке, 2 части на 2й полке, после того как переставили книги:
30:(1+2)=30:3=10 книг осталось на 1й полке
10+2=12 книг было на 1й полке
30-12=18 книг было на 2й полке