на двох полицях 39 книжок .Якщо з першої полиці переставити на другу 4 книжки , то на першій полиці

книжок стане у 2 рази менше,ніж на другій. Скільки книжок на кожній полиці ? помогите решить задачу . спасибо .

Ответы на вопрос

Отвечает Архипов Данил.

Пошаговое объяснение:

1)x + 2x=39

x(1+2)=39

x*3=39

x=39:3

x=13(кн)-це на першiй полицi

2)13*2=26(кн)-це на другiй полицi