У табуні було 300 коней , з них 36% становили вороні . Скільки вороних коней було в табуні? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Батырханова Балжан.

Ответ: 108 вороних коней.

Пошаговое объяснение: 300 - це 100%

Треба дізнатися скільки коней в одному відсотку. 300÷100=3(кон.) - в одному відсотку, - 1%. Множимо 1% на 36%. 3×36=108(кон.) - вороних коней.

Відповідь: 108 вороних коней.