В одному мішку було 36 кг цукру,а в другому в 3 рази меньше.1/2всього цукру продали. Скільки цукру

продали.

Ответы на вопрос

Отвечает Рижий Владік.

Пошаговое объяснение:

1. 36:3=12(кг) - цукор в другому мішку

2. 36+12=48(кг) - цукру в першому і другому мішку

3. 48•1/2=24(кг) - цукру продали.

Відповідь: 24кг цукру продали.