Із двох міст назустріч один одному виїхали мотоциклічт і велосипедист. Швидкість мотоцикліста 70

км/год, а велосипедиста в 5 раз менша. Вони зустрілися через 3 години. Знайти відстань між містами.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шалимова Елена.

Ответ:

252 километра.

Пошаговое объяснение:

РЕШЕНО МУДROST

1)70:5=14 (км/ч)-скорость велосипедиста.

2)14+70=84 (км/ч)-скорость сближения

3)84*3=252 (км)-расстояние между городами.

РЕШЕНО МУДROST