ДОПОМОЖІТЬ ДАЮ 45 БАЛІВ. Відстань між двома містами дорівнює 60 км. Із цих міст назустріч один

одному виїхали велосипедист і мотоци-кліст. Вони зустрілися на відстані 10 км від одного з міст.Знайдіть швидкості велосипедиста та мотоцикліста,якщо відомо, що швидкість мотоцикліста на 30 км / годбільша за швидкість велосипедиста.​

Ответы на вопрос

Отвечает Абдракынова Альмира.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

скорость велосипедиста х км/час

скорость мотоциклиста (х+30) км/час

время в пути одинаково

10/х = 50/(х+30)

10х +300 = 50х

40х=300

х = 7,5 км/час

скорость велосипедиста 7,5 км/час

скорость мотоциклиста 37,5 км/час