Робітник за 6 годин виготовляє 180 деталей. Скільки деталей виготовить робітник за 5 годин, якщо

щогодини виготовлятиме на 2 деталі більше

Ответы на вопрос

Отвечает Петрищев Данил.

Ответ:

300 деталей

Пошаговое объяснение:

  1. 180:6=30(д) за 1 год;
  2. (5*2)*30=300(д) за 5 год.