Майстер за 8 годин виготовляє 64 деталі скільки деталей виготовить майстер за 6 годин роботи якщо

за 1 годину роботи виготовлятиме на 2 деталі більше. ( Ето кн за 3 клас)

Ответы на вопрос

Отвечает Чукина Ксения.

Ответ:   60 деталей .

Пошаговое объяснение:      1) 64 : 8 = 8 (дет) - виготовляв за 1 год

                                        2) 8 + 2 = 10 (дет) - має виготовити за 1 год

                                        3)10 * 6 = 60 (дет) - вигот. деталей за 6 год .