один майстер за 8 годин виготовляє 64 деталі а інший за такий самий час виготовляє 56 деталей. Який

майстер виготовить за одну годину більше деталей І на скільки більше

Ответы на вопрос

Отвечает Калябина Софья.

Ответ:перший на одну деталь більше

Пошаговое объяснение:1)64/8=8(дет)-в год

2)56/8=7(дет)-в год

3)8-7=1(дет)-на одну деталь більше