один майстер за 8 годин виготовляє 64 деталі а інший за такий самий час виготовляє 56 деталей. Який

майстер виготовить за одну годину більше деталей І на скільки більше умову як записати будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Маркова Дарья.

Ответ:

1-ый мастер за 1 годину на 1 диталь больше.

Пошаговое объяснение:

1-ый м. -64 д. за 8 год. )

2-ой м. - 56 д.за 8 год. ) на ? больше

64÷8=8 (д) - 1-ый м. за 1 годину

56÷8=7(д) - 2ой м. за 1 годину.

8-7=1(д)

Отвечает Волкова Диана.

перший майстере за годину виготовляє 8 деталей, а другий 7