За 8 годин роботи майстер виготовив 64 деталі,скільки деталей виготовить майстер за 6 годин,як що

за одну годину виготовлятиме на 2 деталі більше?

Ответы на вопрос

Отвечает Филипова Настя.

Ответ:

60 деталей

Пошаговое объяснение:

64:8=8 (д)в час

8+2=10(д)в час

6×10=60 (д) сделает