На птахофермі біля ставка було 1452 птахи, причому 5/6 від цієі кількості становили качки, а

решту-гуси. На скільки більше качок ніж гусей було на птохофермі?

Ответы на вопрос

Отвечает Айткалиев Ерсултан.

Ответ:

на 242

Пошаговое объяснение:5/6=х/1452. х=5*1452/6=1210 - качок.  1452-1210=242.