На птахофермі було 8420птахів: кури становили 3/5, гуси - 1/4 усіх птахів,а решту - качки. Скільки

на птахофермі було окремо курей,гусей і качок?

Ответы на вопрос

Отвечает Трубецкой Вячеслав.
1)8420÷5×3=5052 куры
2)8420÷4=2105гуси
3)5052+2105=7157куры и гуси вместе
4)8420-7157=1263качки