На птахофермі було 3563 птиці. 1/7 всієї птиці становили гуси. Курей було 1675, а решту становили

качки. Скільки качок було на фермі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Яковлєв Олексій.

Ответ:

1379

Пошаговое объяснение:

509-гуси

Курей було-1675

Качок=3563-(1675+509)=1379

Отвечает Мицкевич Екатерина.

Ответ:1379

Пошаговое объяснение:

3563-(1675+509)=1379