Помогите решить 3 клас задача. За літо господарка виростила 208 птахів(курей,гусей і качок).Курей і

качок було 129,а качок і гусей-115.Скільки курей,гусей і качок окремо виростила господарка?

Ответы на вопрос

Отвечает Василецкая Саша.
208-129=79 гусей
115-79=36 качок
208- (79+36)=93 кур