Напишіть рівняння дотичної до графіка функції y=x^2-3 у точці з абсцисою x=5


Ответы на вопрос

Отвечает Паніна Софія.

Ответ: yk=10x-28.

Пошаговое объяснение:

yk=x²-3       x₀=5

yk=y(x₀)+y'(x₀)*(x-x₀)

y(x₀)=5²-3=25-3=22

y'(x₀)=(x²-3)'=2x

y'(5)=2*5=10     ⇒

yk=22+10*(x-5)=22+10x-50=10x-28.