Знайди значення виразу 8 * (4,5 - 0,09 : 0,125) - 5,2 * 0,25 + 0,897 Пошагово


Ответы на вопрос

Отвечает Коновальчук Юлія.

Ответ:

29.837

Пошаговое объяснение:

8 * (4,5 - 0,09 : 0,125) - 5,2 * 0,25 + 0,897

1) 0.09:0.125=0.72
2) 5.2*0.25=1.3
3) (4.5-0.72)=3.78
4) 8*3.78=30.24
5) 30.24-1.3=28.94
6) 28.94+0.897=29,837

Отвечает Бондарь Дашка.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Розрахунок виразу всередині дужок:

4,5 - 0,09 : 0,125

Спочатку розрахуємо ділення 0,09 на 0,125:

0,09 / 0,125 = 0,72

Тепер віднімемо результат від 4,5:

4,5 - 0,72 = 3,78

Розрахунок виразу в дужках:

8 * (3,78)

Помножимо 8 на 3,78:

8 * 3,78 = 30,24

Розрахунок іншої частини виразу:

5,2 * 0,25 = 1,3

Зараз знайдемо суму результатів з попередніх кроків та додамо 0,897:

30,24 - 1,3 + 0,897

Проведемо додавання та віднімання:

30,24 - 1,3 + 0,897 = 29,797

Отже, значення виразу 8 * (4,5 - 0,09 : 0,125) - 5,2 * 0,25 + 0,897 дорівнює 29,797.