46. Довжина одиничного відрізка координатної прямої дорів- нює 5 мм. Чому дорівнює відстань між

точками: a) K(-2) i T(4); 6) M(6) і C(-3); B) P(-4) і Q(-1)?​

Ответы на вопрос

Отвечает Моспан Полина.

Ответ:

Довжина одиничного відрізка координатної прямої дорівнює 5 мм, що відповідає 0,005 метра (так як 1 мм = 0,001 метра).

a) Для відстані між точками K(-2) і T(4) ми візьмемо різницю їхніх координат і помножимо на довжину одиничного відрізка:

Відстань = |4 - (-2)| * 0,005 м = |6| * 0,005 м = 6 * 0,005 м = 0,03 метра.

б) Для відстані між точками M(6) і C(-3):

Відстань = |6 - (-3)| * 0,005 м = |9| * 0,005 м = 9 * 0,005 м = 0,045 метра.

в) Для відстані між точками P(-4) і Q(-1):

Відстань = |(-1) - (-4)| * 0,005 м = |3| * 0,005 м = 3 * 0,005 м = 0,015 метра.

Отже, відстані між точками дорівнюють:

a) 0,03 метра,

б) 0,045 метра,

в) 0,015 метра.