Точка В лежить між точками А і С, а точка А між точками Di В. Знайдіть довжину відрізка DC, якщо

довжина відрізка DA = 45 см, довжина відрізка АВ на 3 см більша довжини відрізка DA, а довжина ВС - на 17 см менше довжини відрівка АВ.

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

124см

Пошаговое объяснение:

DA=45см

AB=DA+3=45+3=48см

BC=AB-17=48-17=31см

DB=DA+AB+BC=45+48+31=124