СРОЧНО ПЖ ДАМ 30 БАЛЛОВ Довжина одиничного відрізка координатної прямої дорівнює 1см. Чому

дорівнює відстань між точками А(-2) і В(7)​

Ответы на вопрос

Отвечает Малец Николай.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

7 - (-2) = 7 + 2 = 9 см