6. На координатній прямій позначено точки M(5) i H(7). Довжина відрізка МН дорівнює 5 см. Знайдіть

довжину одиничного відрізка цієї координатної прямої. Пліс 20 балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Каспийская Александра.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Довжина відрізка МН дорівнює 5 см
це складає два одиничних відрізка H(7) - M(5) = (2)
5 = (2)
тоді
х = (1)
х= 1*5/2 = 2,5 см

Отвечает Присяжнюк Павло.

Відповідь:

2,5 см

Покрокове пояснення

7-5=2 од. відр.

2 од.від=5см

1 од.від.=5:2=2,5 см