Власна швидкість катера становить 23,9км/год,а швидкість течії річки 2,3км/год.Катер ішов 2 год.

озером( вода в озері стояча) і 2 год за течією річки.Яку відстань пройшов катер за ці 4 год? Чи встигне він пройти зворотній шлях за 5 год?

Ответы на вопрос

Отвечает Каверин Артём.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 2×23,9=47,8 (км) - ішов озером,

2)23,9+2,3=26,2(км/год) - швидкість за течією,

3)2×26,2=52,4(км) - пройшов за течією,

4) 47,8+52,4=100,2(км) - пройшов за 4 години

1)23,9-2,3=21,6(км/год) -швидкість проти течії,

2) 52,4 ÷21,6 ≈2,42(ч) -час проти течії

3)2+2,42≈4,42(ч) - на зворотній шлях.

Катер встигне  пройти зворотній шлях за 5 год.