При якому значенні змінної значення виразу 4(у-0,2)+1,9 на 6,9 більше за значення виразу

5у-6(0,3+у)?

Ответы на вопрос

Отвечает Маковеев Ваня.

4(у-0,2)+1,9-6,9=5у-6(0,3+у)

4у-0,8-5=5у-1,8-6у

4у+у=5,8-1,8

5у=4

у=4/5=0,8 - это ответ.