2. Розв'яжи задачу. Зараз батько в 4 рази старший за сина, а через чотири роки буде втричі

старший за нього. Скільки років батькові й скільки років сину?​

Ответы на вопрос

Отвечает Тихонова Алина.

сину 8 років, а батьку 32 роки.

Пошаговое объяснение:

Вирішуємо це рівнянням

4x + 4 = 3(x + 4)

Розв'язуємо це рівняння:

4x + 4 = 3x + 12

x = 8

Отже, зараз сину 8 років, а батьку 4 * 8 = 32 роки.

Отвечает Худякова Лера.

Ответ:

Щас сына 8 років а батько 32 то мы делаем 8*4=32 через чотири роки будет 12 а батько 36 то 12*3=36 Відповідь сина 8 років а батько 32.