При якому значенні змінної значення виразу 3x(6x-7) на 24 більше за значення виразу 1,5(12x^2-6x)?


Ответы на вопрос

Отвечает Джамбасова Аида.

Ответ: x=-2

Пошаговое объяснение:

3x(6x-7)=1,5(12x^2-6x)+24

18x^2-21x=18x^2-9x+24

12x= -24

x=-2