СРОЧНОО!!! При якому значенні змінної:значення виразу 4x+8у 5 разів більше за значення

виразу-6(x-2) срочно даю 14 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Петух Гордей.

Для розв'язання цього завдання необхідно скласти рівняння, використовуючи дану інформацію та знайти значення змінної.

За умовою маємо:

4x + 8y = 5(-6(x-2))

Спочатку розкриємо дужки всередині дужок:

4x + 8y = -30(x-2)

Тепер розкриємо дужки знову:

4x + 8y = -30x + 60

Зберемо всі одночленики зі змінною x на одній стороні, а всі константи - на іншій:

4x + 30x = 60 - 8y

34x = 60 - 8y

Тепер можна виразити змінну x:

x = (60 - 8y) / 34

Отже, при значенні змінної y, рівному (60 - 8y) / 34, значення виразу 4x + 8y буде 5 разів більше, ніж значення виразу -6(x-2).