Спрости вираз і знайди його значення: 6.5b-(1+1.5b) якщо b=0.2


Ответы на вопрос

Отвечает Шемет Александра.
1)1,5*0,2=0,3
2)1+0,3=1,3
3)6,5*0,2=1,3
4)1,3-1,3=0