за три дні було продано 420 кг огірків за перший день було продано 30% усіх огірків за другий 45%

залишку скільки кілограмів орігків було продано за третій день

Ответы на вопрос

Отвечает Тойбахтина Диана.
420 - 100%
х - 30%
420*30/100=126 - 1 день
 420 -126 = 294 осталось
294 - 100%
х - 45%
294*45/100=132.3 - 2 день
420-(126+132.3) = 161.7 - 3 день